Létání na simulátoru

FLYFORFUN 017Chcete si vyzkoušet jak se létá ve velkém letadle? Nebo chcete zkusit pocity pilotů ale máte obavy z létání? Zkuste si let v reálném pohyblivém leteckém simulátoru, na kterém se učí dopravní piloti.

V nabídce zážitkových agentur se objevilo velké množství simulátorů. Většinou se ale jedná o pouhé nepohyblivé simulátory, počítačová pracoviště bez jakýchkoliv opravdových vjemů. Náš simulátor je plně pohyblivý. Pilot tak cítí turbulenci, zrychlení i brždění, nerovnosti při pojíždění, boční vítr nebo nesymetrii tahu při vysazení jednoho motoru. Jde o unikátní zážitek!

Vyzkoušejte si létaní na velkém dopravním letadle na našem profesionálním, pohyblivém leteckém simulátoru.

Cena: 2.500,- CZK 3.025,- vč DPH  za letovou hodinu


gift_imageLet můžete koupit jako skvělý a nečekaný dárek prostřednictvím naší dárkové poukázky. Od nás si kupujete tento dárek přímo. Jsme letecká škola. Ne zážitková agentura.

Nestíháte na poslední chvíli nechat si poslat poukázku poštou, ani pro ni osobně zajet? Nevadí. Můžeme vám ji poslat emailem na vaši adresu. Stihnete tak koupit dárek i na poslední chvíli!

Více informací naleznete na naší stránce Darujte zážitek.


Letecký simulátor v pohybu

 

  • Před letem budete seznámeni našimi zkušenými piloty s principem letu a s ovládáním letadla. Pro let si můžete vybírat z mnoha letišť. Můžete odstartovat například z pražské Ruzyně, můžete si vybrat počasí, turbulenci i případný boční vítr. Díky tomu, že tento simulátor je opravdu pohyblivý, ucítíte chování letadla ve větru, ale i třeba nerovnosti na dráze při pojíždění a vzletu.
  • Zkuste udržet letadlo přesně v sestupové rovině tak, abyste jej bezpečně přivedli na přistání.
  • Můžete si vyzkoušet i varování před blízkostí země a vlastně všechny vlastnosti moderních dopravních letadel. Zcela bezpečně můžete prožít vysazení pohonné jednotky nebo poruchy mechanizace křídla za letu. Uvidíte, jak se takové letadlo při poruchách opravdu chová a co všechno musí piloti při krizových situacích zvládnout.
  • Nebo si můžete zvolit zcela klidný let ve výšce nad krajinou i horským údolím. Možnosti našeho simulátoru jsou opravdu velice široké a skutečné originální vybavení kabiny spolu s velice věrnou grafikou vás naprosto vtáhne do reálného letu.

 

Vyžaduje Adobe Flash Player

Objednávka online

pětpluspět=