Dopravní pilot letounů - ATPL(A)

PA281163_Licence dopravního pilota ATPL(A) se skládá z postupných výcviků od první licence soukromého pilota PPL, přes licence pro létání v noci NIGHT, létání podle přístrojů IR, pilota vícemotorových letadel MEP.

Požadavky na žáka

Věk minimálně 17 let, u osob mladších 18 let nutný souhlas zákonného zástupce.
Platný lékařský posudek o zdravotní způsobilosti 2. třídy se vstupní lékařskou prohlídkou v Ústavu leteckého zdravotnictví.
Na první samostatný let potřebujete průkaz radiotelefonisty (kurz je součástí teoretické přípravy)

Kompletní kurz k získání ATPL

  • Skládá se z postupných výcviků od první licence soukromého pilota PPL, přes licence pro létání v noci NIGHT, létání podle přístrojů IR, pilota vícemotorových letadel MEP. Celkem musí mít žadatel o tuto licenci nalétáno minimálně 200 letových hodin. Do těchto hodin se započítávají i všechny výcvikové hodiny. Potřebné hodiny do požadovaných 200 hodin, které nejsou součástí výcviků, tzv. „timebuilding“ jsou v této naší nabídce také zahrnuty. Jde tedy o celkovou cenu za výcvik a létání od nuly až po ATPL včetně teorií.

Důležité!

  • V ceně nejsou a nemohou být zahrnuty přistávací poplatky, protože není předem jasné, kolik přistání na kterých letištích žák vykoná. Nejsou ale nijak podstatnou částkou. Pohybují se od desetikorun za jedno přistání. Jen velká mezinárodní letiště vyžadují poplatky v řádech stokorun, na nich se ale příliš mnoho přistání neprovádí.
  • Uvedenou cenu nepožadujeme celou předem, je možno platit i po částech během výcviku.

Cena

  • Ceník
  • Platbu nepožadujeme celou předem, je možno platit i po částech během výcviku. Létáme po celý rok, letadla jsou vytápěna.

Předváděcí let

  • Nejste si jistí, jestli je pro vás tento výcvik vhodný? Vyzkoušejte nejprve předváděcí let nebo si domluvte osobní konzultaci s některým z našich instruktorů. Kontaktujte nás na tel (+420) 724 327 922

Jak si výcvik ATPL objednat?

Výcvik ATPL je možné objednat formulářem
nebo telefonicky na čísle:

(+420) 724 327 922

 

Objednávka online

dvaplusčtyři=