lidé

Seznamte se s našimi instruktory – pro Fly For Fun létají pouze ti nejlepší.

Petr Šindelář

Petr Šindelář

Hlavní instruktor létání (CFI) v naší letecké škole. Kapitán dopravních letounů ATPL(A), tovární a zkušební pilot, pilot vícemotorových letadel MEP, pilot a instruktor motorového létání FI(A), pilot kluzáků, zkušební inspektor ÚCL. Létá od roku 1979 a má nalétáno 13 400 hodin.

Láďa Kačerovský

Láďa Kačerovský

Instruktor ULLa, dopravní pilot letounů ATPL(A) a instruktor FI(A), dopravní pilot vrtulníků ATPL(H) a instruktor FI(H), pilot kluzáků a instruktor bezmotorového létání, letecký akrobat, vlekař, pilot vícemotorových letounů. S létáním začal v roce 1979, 11 a půl roku sloužil v armádě jako pilot vrtulníků. Od roku 1994 létal pro leteckou záchrannou službu a privátní letecké společnosti. Nalétáno má celkem 17 300 hodin.

Josef Miler

Josef Miler

Létat začal v roce 1963 na větroních. O 3 roky později se stal stíhacím pilotem vojenského letectva. Létal na letounech L-29, L-39, Mig 21, Mig 23. Svými předváděcími lety na letounu Mig 23 ML se stal legendárním. Doposud má nalétáno 4 500 hodin, z toho 1 200 jako instruktor.

Michal Raudenský

Michal Raudenský

Pilot - instruktor ultralehkých letadel ULLa, instruktor a inspektor ultralehkých vrtulníků ULLh, zkušební pilot ULLa, obchodní pilot letounů CPL(A), obchodní pilot vrtulníků CPL(H), instruktor letadel FI(A), instruktor vrtulníků FI(H), vlekař TOW, pilot vícemotorových letounů MEP. Dosud nalétal přes 8 000 hodin, z toho převážnou část jako instruktor, létá od roku 1994.

Jan Matúšů

Jan Matúšů

Pilot kluzáků, pilot - instruktor ultralehkých letadel, obchodní pilot a instruktor až do úrovně CPL(A). Létá asi dvacet typů letadel a nejradši má létání s ostruhou a vlekání, kterým se i sezónně živil v Austrálii. Když zrovna nelétá, učí českou i anglickou teorii a je zkoušejícím ICAO angličtiny. 

Libor Vyhnal

Libor Vyhnal

Pilot - instruktor a zkušební pilot ULLa, soukromý pilot letounů PPL(A), vlekař. Létá od roku 1969. Dříve zkušební inženýr v oboru zkoušek letadel v Aeru Vodochody, kde se podílel na vývoji několika typů letadel (L59, L159, Ae270), nyní pracuje na letišti Vodochody. Je inspektor-technik a inspektor provozu LAA. Sám také letadla staví.

Daniel Jančík

Daniel Jančík

Dopravní pilot u společnosti Travel Service, instruktor na letounech FI(A), pilot vícemotorových letounů MEP, držitel přístrojové kvalifikace IR, vlekař TOW, pilot kluzáků, pilot a instruktor na ULLa.

Jana M

Jana Müllerová

Nejdůležitější osoba ve firmě. Všechny lety, objednávky a jejich změny a rušení vyřídíte přes její kancelář.

 

Iva Raudenská

Iva Raudenská

Technická i provozní dokumentace Fly For Fun - informace, výuka, rezervace a faktury.