Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Povětrnostní podmínky
Teplota
5,2 °C
Rosný bod
1,4 °C
Vlhkost
78 %
Rychlost větru
1,2 m/s
Směr větru
270
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?

Létání není jen pilotování letadla, je to i velké množství teoretických znalostí, které pilot musí znát a které jsou také na různých úrovních zkoušek vyžadovány. V této části vám nabízíme celou řadu kurzů, výuky teorie i zkoušek.

Všechny naše teoretické kurzy probíhají plně online a je možno je zakoupit společně s výcvikem, nebo zcela samostatně. Na konci každého z nich obdržíte certifikát o absolvování, se kterým se můžete přihlásit na teoretické zkoušky. 

Teorie ATPL / CPL

Teorie ATPL je nezbytná pro všechny zájemce o licenci obchodního, nebo dopravního pilota. Výuka probíhá formou přednášek, online kurzů a konzultací a zahrnuje 14 předmětů. Počítejte, že studium je na 6 až 9 měsíců.
Teorie ATPL / CPL

Teorie PPL / LAPL

Teorie PPL / LAPL je určena jak pro naše žáky ve výcviku, tak pro zájemce, kteří výcvik létají jinde a zájem mají pouze o teorii. Výuka probíhá formou e-learningu, online přednášek a v ceně jsou také konzultace s lektorem.
Teorie PPL / LAPL

Výuka klasické nebo letecké angličtiny

Pojďte se s námi naučit anglicky! Nabízíme vám individuální lekce pro žadatele od úrovně A1, tedy začátečníků, až po pokročilé. Vše online! Zaměřit se můžeme také na leteckou angličtinu a její užití v praxi.
Výuka klasické nebo letecké angličtiny

Refresh kurz angličtiny pro zkoušky ICAO

Refresh kurz je nepovinný opakovací kurz, který doporučujeme všem zájemcům o zkoušku z ICAO angličtiny. Kurz vyučuje jeden ze zkoušejících, takže se zaměřuje opravdu jen na to potřebné.
Refresh kurz angličtiny pro zkoušky ICAO

Zkouška z angličtiny pro piloty - ICAO Language

Letecká škola Fly For Fun má certifikaci od Úřadu pro civilní letectví pro vykonání zkoušky ICAO Language Proficiency. Jejím cílem je ověřit schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
Zkouška z angličtiny pro piloty - ICAO Language

Přípravný kurz General Navigation

Potřebujete u zkoušek ATPL složit zkoušku z General Navigation? Na základě příznivých referencí z prvních kurzů jsme pro vás připravili další kurz praktického řešení otázek. 
Přípravný kurz General Navigation