Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Povětrnostní podmínky
Teplota
-3,5 °C
Rosný bod
-4,5 °C
Vlhkost
93 %
Rychlost větru
3,8 m/s
Směr větru
45
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Létejte za polovic Létejte za polovic

Teorie PPL / LAPL je určena jak pro naše žáky ve výcviku, tak pro zájemce, kteří výcvik létají jinde a zájem mají pouze o teorii. Výuka probíhá formou e-learningu, online přednášek a v ceně jsou také konzultace s lektorem.

CenY kurzu ppl/lapl teorie

Pokud máte v plánu kdekoliv začít výcvik LAPL(A,H) nebo PPL(A,H), přihlašte se k nám na plně online teoretický kurz. Dostanete přístup na náš e-learning, kde budete mít zpřístupněny studijní materiály a videoprezentace přednášek. K tomu máte v ceně 4 hodiny dobrovolných konzultací, kde budete pouze vy a instruktor a můžete se ptát na cokoliv, čemu nebudete rozumnět. Další hodiny konzultací se dají kdykoliv dokoupit, pokud budou potřeba.

Výhodou tohoto kurzu je plná svoboda v plánování si vlastní výuky teorie. Přednášky máte kdykoliv k dispozici a výběr termínu dobrovolné online konzultace už je předmětem osobní domluvy přímo s naším šéf instruktorem teoretického výcviku Honzou Matúšů, který vás bude celým teoretickým výcvikem provázet.

Po splnění zákonných podmínek (tedy splněné samostudium a dosažení minimálních vědomostí) vám vystavíme certifikát o absolvování, se kterým se přihlásíte na Úřad pro Civilní Letectví a který je platný ve všech zemích EASA.

Cena kurzu a přihláška

Cena PPL/LAPL teorie: 7 150 Kč (8 652 vč. DPH)

Na kurz se můžete přihlásit a také zaplatit online zde: Objednat    

Pro více informací prosím kontaktujte přímo Honzu na emailu: groundschool@flyforfun.cz

Poznámka: hodina konzultace se bere jako padesáti minutová lekce a je potřeba konzultace vyčerpat do uplynutí max. 12 měsíců od zakoupení produktu.

Kam dál?

Více o výcviku soukromého pilota PPL a pilota lehkých letadel LAPL najdete v naší letecké škole. Podobně to je i u výcviků vrtulníků - soukromý pilot vrtulníku PPL(H) a pilot lehkých vrtulníků LAPL(H).