Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více

Ultralehká letadla, chcete-li ultralighty, už dávno nejsou změtí trubek potažených plátnem. Moderní ultralehká letadla svými výkony i vlastnostmi předčí většinu letadel všeobecného letectví. Ultralight vám rádi zapůjčíme již od 2 089 Kč/hod (2 528 vč. DPH).

Půjčovna ultralehkých letadel Fly For Fun vám nabízí kompletní pronájem ULL letadel za vynikající ceny. Naše ultralighty jsou ve vynikajícím technickém stavu a jsou pravidelně servisovány. Nabízíme jak samostatný pronájem ultralightů, tak i pronájem s kvalifikovaným pilotem.

Co k pronájmu ultralightu potřebujete

Pro pronájem letadla je nutný platný pilotní průkaz ULL a přeškolení na daný typ. Před pronájmem musíte podepsat nájemní smlouvu. Pokud pilotní průkaz nevlastníte, rádi vám pronajmeme letadlo nebo vrtulník i s kvalifikovaným pilotem nebo vás létat naučíme. Piloti, kteří neabsolvovali výcvik v naší škole musí podstoupit kontrolní let s vedoucím letového provozu.

Zephyr 2000

Zephyr 2000

Spolehlivý dolnoplošník české výroby s kompozitovou konstrukcí vybaven rakouským motorem Rotax 912.

Zephyr 2000
Faeta 321

Faeta 321

Faeta 321 je moderní nástupce velmi osvědčeného letadla Zephyr. Má kompozitovou konstrukci, zcela nové křídlo a silnější motor Rotax 912 S. Letadlo je vybaveno vynikající vrtulí Fiti, která umožňuje zcela využít výkonnější motor.

Faeta 321
Faeta NG

Faeta NG

Nejmodernější letadlo firmy ATEC, vybavené systémem EFIS s dotykovou obrazovkou. Elektrické klapky, elektrický trim a posuvné sedačky přispívají k velkému pohodlí posádky.

Faeta NG
Bristell UL

Bristell UL

Moderní celokovový dolnoplošník české výroby s rakouským motorem Rotax 100HP a stavitelnou vrtulí. Letoun je vybaven glass cocpitem Garmin.

Bristell UL