Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Povětrnostní podmínky
Teplota
20,5 °C
Rosný bod
2,7 °C
Vlhkost
32 %
Rychlost větru
0,0 m/s
Směr větru
45
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více

Ultralehká letadla, chcete-li ultralighty, už dávno nejsou změtí trubek potažených plátnem. Moderní ultralehká letadla svými výkony i vlastnostmi předčí většinu letadel všeobecného letectví. Ultralight vám rádi zapůjčíme již od 1 785 Kč/hod (2 160 vč. DPH).

Půjčovna ultralehkých letadel Fly For Fun vám nabízí kompletní pronájem ULL letadel za vynikající ceny. Naše ultralighty jsou ve vynikajícím technickém stavu a jsou pravidelně servisovány. Nabízíme jak samostatný pronájem ultralightů, tak i pronájem s kvalifikovaným pilotem.

Co k pronájmu ultralightu potřebujete

Pro pronájem letadla je nutný platný pilotní průkaz ULL a přeškolení na daný typ. Před pronájmem musíte podepsat nájemní smlouvu. Pokud pilotní průkaz nevlastníte, rádi vám pronajmeme letadlo nebo vrtulník i s kvalifikovaným pilotem nebo vás létat naučíme. Piloti, kteří neabsolvovali výcvik v naší škole musí podstoupit kontrolní let s vedoucím letového provozu.

Zephyr 2000

Zephyr 2000

Spolehlivý dolnoplošník české výroby s kompozitovou konstrukcí vybaven rakouským motorem Rotax 912.

Zephyr 2000
Faeta 321

Faeta 321

Faeta 321 je moderní nástupce velmi osvědčeného letadla Zephyr. Má kompozitovou konstrukci, zcela nové křídlo a silnější motor Rotax 912 S. Letadlo je vybaveno vynikající, za letu elektricky stavitelnou vrtulí Fiti, která umožňuje zcela využít výkonnější motor.

Faeta 321
Faeta NG

Faeta NG

Nejmodernější letadlo firmy ATEC, vybavené systémem EFIS s dotykovou obrazovkou. Elektrické klapky, elektrický trim a posuvné sedačky přispívají k velkému pohodlí posádky.

Faeta NG
Savage Cub Cruiser

Savage Cub Cruiser

Spolehlivý hornoplošník  české výroby s kompozitovou konstrukcí vybaven rakouským motorem Rotax 912. Konstrukčně se jedná o naprostou klasiku v letectví. Navazuje na legendární Piper Cub. Létání s tímto letadlem je čirou aviatikou, návratem ke kořenům. Přistávat s ostruhovým kolečkem se musí umět, ale od toho je tu naše škola!

Savage Cub Cruiser