Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Povětrnostní podmínky
Teplota
21,1 °C
Rosný bod
14,6 °C
Vlhkost
69 %
Rychlost větru
2,2 m/s
Směr větru
90
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Létejte za polovic Létejte za polovic

Chcete si vyzkoušet jak se létá ve velkém letadle? Nebo chcete zkusit pocity pilotů, ale máte obavy z létání? Zkuste si let v reálném pohyblivém leteckém simulátoru, na kterém se učí dopravní piloti.

V nabídce zážitkových agentur se objevilo velké množství simulátorů. Většinou se ale jedná o obyčejné nepohyblivé simulátory, počítačová pracoviště bez jakýchkoliv opravdových vjemů. Náš simulátor je plně pohyblivý. Pilot tak cítí turbulenci, zrychlení i brždění, nerovnosti při pojíždění, boční vítr nebo nesymetrii tahu při vysazení jednoho motoru. 

Nečekejte žádný joystick, elektronická tlačítka, naleštěnou palubku... Letadlo budete ovládat klasickými berany, které vám budou klást odpor, takže si u toho pěkně máknete a pokud s letadlem budete mávat, budete toho mít fakt plné kecky. Říká se: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." a u výcviku pilotů to platí tuplem.

Grafika Prepar 3D od společnosti Lockheed v kombinaci s parabolickou projekcí navíc umocní skvělý vizuální dojem.

Jde tedy o naprosto unikátní zážitek!

Průvodcem a rádcem vám bude velmi zkušený pilot s velkým množstvím nalétaných hodin na dopravních letadlech. Určitě se od něho dozvíte velké množství zajímavých informací a historek. On se také postará o to, abyste všechny úkony zvládli, překonali všechny překážky a váš let skončil bezpečným přistáním.

Vyzkoušejte si létaní na velkém dopravním letadle na našem profesionálním, pohyblivém leteckém simulátoru. Tento zážitek je také vhodným dárkem, využít můžete i naší dárkovou poukázku.

A když se vám to bude líbit, můžete zkusit naše Pilotem na zkoušku nebo se rovnou přihlásit do pilotního výcviku. Létání malým letadlem nebo ultralightem je také mimořádně krásné! Však uvidíte.

"Ruzyně věž, OK-ABC rolujte dále na výběr Vašeho zážitku"

Výběr zážitků

Simulátor FNTP II

Simulátor FNTP II

Budete pilotovat letoun na plně pohyblivém simulátoru na hydraulické základně. Reálné pohyby kabiny, simulátor sil v řízení a věrná grafika Prepar 3D od firmy Lockheed Martin vám nedovolí poznat, že neletíte ve skutečném letadle! Tohle musíte zažít....

Cena: 2 800 Kč/hod (3 388 vč. DPH)

Instruktážní let 60 minut

Instruktážní let v délce 60 minut, kde si vyzkoušíte základní řízení letadla, přistání, zábranu pádu, zatáčky, let nad Prahou a v neposlední řadě let v oblačnosti.

Cena: 2 800 Kč/hod (3 388 vč. DPH)
Objednat
Výcvikový let s navigací 90 minut

Výcvikový a zážitkový let se zkušeným instruktorem v délce 90 minut, kde si vyzkoušíte řízeni dopravního letadla, budou vám vysvětleny systémy a způsoby radionavigace, přistanete si na Ruzyni nebo jiném světovém letišti a zalétáte si v mraku.

Cena: 4 200 Kč (5 082 vč. DPH)
Objednat
Výcvikový let s navigací a komunikací 120 minut

Výcvikový a zážitkový let v délce 120 minut s vysvětlením systému navigace a radionavigace, letem v mraku, přiblížením podle přístrojů, přistáním, lety nad světovými metropolemi a ukázkou komunikace s řídícím letového provozu. Takže si budete žádat o povolení...

Cena: 5 600 Kč (6 776 vč. DPH)
Objednat