Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Povětrnostní podmínky
Teplota
5,6 °C
Rosný bod
4,8 °C
Vlhkost
95 %
Rychlost větru
1,1 m/s
Směr větru
225
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Létejte za polovic Létejte za polovic

Den kdy jsem nelétal, jako bych ani nežil!

Letecká škola Fly For Fun vznikla v roce 1995 a v současnosti patříme mezi nejprestižnější a největší letecké školy v Česku. Disponujeme velkým letovým parkem letadel a vrtulníků, včetně vlastního letového simulátoru. Mezi naše instruktory patří bývalí i stávající piloti stíhacích letounů, aerolinek či záchranných služeb. Létání je naší láskou i celoživotním posláním.

Proč vlastně létáme? No to je pro všechny opravdové Lítače moc divná otázka. Jeden můj kamarád na to odpovídá: „Koho to neosloví, tomu to nic neříká“. A to je asi přesná odpověď. Jestli se musíte ptát, proč vlastně létat, potom to asi není vaše vášeň. Ano, můžete být pilotem, můžete strávit celou profesní kariéru v kokpitu letadla, ale nebudete nikdy Lítač. Lítač se neptá, proč by měl letět. Lítač ví, že letět prostě musí, že bez lítání nemůže být a že jedině v letu se cítí spokojený. Všechny problémy a starosti zůstanou dole, je jenom on, éro a vzduch. Lítačům tohle není potřeba vysvětlovat a Lítači se na to neptají. V tom je rozdíl mezi obyčejným pilotem a Lítačem. My jsme tu všichni Lítači. A snažíme se ze všech našich zákazníků Lítače udělat. Chceme přenést na vás trochu toho nadšení, ukázat vám, jak krásné létání je. 

Budete-li mít opravdu zájem, zažijete s námi všechny krásy létání. Západy slunce z letadla, kdy všichni na zemi už mají den za sebou, ale nám ještě svítí Slunce, lety nad mírně zamlženou krajinou, lety v noci i nad zimním krajem. Létání má mnoho podob a všechny jsou krásné.

Naučíme vás létat nejenom za krásného počasí ale i za zhoršených podmínek, bočního nebo turbulentního větru, na krátká letiště i dlouhé betonové dráhy.

Jestli chcete opravdu umět létat, jste tu správně. Nemusí to být jednoduché, nemusí to být rychlé, ale kdo od nás bude odcházet, nebude jenom pouhý vlastník licence. Bude umět lítat a bude se mu to líbit.

Náš příběh

Náš příběh

Létat jsem si přál od té doby, co si na nějaká svá přání pamatuji. Od opravdu útlého věku jsem se pokoušel vyrábět nějaká letadýlka. Pravda, zpočátku nepříliš úspěšně. Materiál z bedýnek od zeleniny přeci jen nebyl úplně nejlepším, co se v modelařině dá použít, ale na nic jiného tak nějak nebylo.
Náš příběh
Náš tým

Náš tým

Kvalita letecké školy stojí na kvalitě jejích instruktorů. A díky těm našim jsem přesvědčen, že jsme tou nejlepší školou právě my.
Náš tým
Volná místa

Volná místa

Do našeho skvělého týmu rádi přijmeme nové kolegy, podívejte se koho právě hledáme.
Volná místa
Certifikáty

Certifikáty

Zde najdete naše certifikace. 
Certifikáty
Kde létáme

Kde létáme

Letiště Sazená, LKSZ (radio 119,640)
Kde létáme
Napsali o nás

Napsali o nás

iDNES.cz Letecká škola vznikla z dětského snu. Z chlapce se stal pán české oblohy Aeroweb.cz - Škola roku 2013, 2014 Největší gratulace míří na Sazenou a do Benešova Leteckou školou roku 2014 se stala Fly For Fun PRIMA - VIP Prostřeno Fly For Fun létá pro televizi Prima v pořadu VIP…
Napsali o nás
Naši partneři

Naši partneři

Za mnohé z našich úspěchů vděčíme kromě vlastní práce i pomoci a spolupráci s našimi partnery, z kterých se často stávají i naši přátelé.
Naši partneři
Galerie

Galerie

Náš svět z výšky je prostě krásný, navíc velmi fotogenický. Posuďte a nebo se přijďte přesvědčit na vlastní oči. Fotíte a máte hezké letecké fotky? Rádi jim dáme prostor i v naší galerii.
Galerie
Akce

Akce

Pravidelně vypisujeme termíny různých kurzů a zkoušek angličtiny, výpis je zde uveden.
Akce