Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více

Potřebujete u zkoušek ATPL složit zkoušku z General Navigation? Na základě příznivých referencí z prvních kurzů jsme pro vás připravili další kurz praktického řešení otázek. 

CenA kurzu general navigation

Připravujete se u zkoušek ATPL na předmět General Navigation? Máme pro vás kurz zaměřený na řešení otázek z testů.
Naučíme vás během kurzu principy a způsoby výpočtů společně s řešením všech dostupných typů otázek. Tento kurz je zaměřen přímo na praktické řešení otázek obecné navigace tak, abyste měli šanci u zkoušky uspět a ušetřili podstatné množství času nad přemýšlením o jejich řešení.charts 14

Po předchozí zkušenosti jsme prodloužili kurz na víkendový, neboť materiálů k výkladu je hodně a naším cílem je vás na zkoušku skutečně připravit. Během jeho průběhu se budeme zaměřovat na skutečné a praktické vyřešení jednotlivých typů výpočtů s důrazem na proaktivní a individuální formu jejich řešeni. 

Doučovací kurzy probíhají v učebně školy Fly for Fun na letišti Sazená. Minimální počet uchazečů je 5 lidí. V ceně víkendového kurzu jsou obsaženy tištěné materiály se všemi probranými otázkami včetně jednotlivých postupů k jejich výpočtu. Tyto pomocné materiály jsou sestaveny tak, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit i po delší době od absolvování kurzu. Dle reakcí absolventů doučování General Nabigation z předchozího kurzu je způsob vysvětlení principu výpočtů jednoduchý a pochopitelný. Proto doufáme, že i vámi bude vyhodnocen jako prospěšný. Přejeme vám hodně štěstí u zkoušek!charts 12

Cena kurzu General Navigation

Cena kurzovného je 4 200 Kč (5 082 vč. DPH)

Termíny

Termíny pravidelně vypisujeme. Máte-li zájem, vyplňte nám poptávku, při dostatečném počtu zájemců vypíšeme termín obratem.