Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více

Pojďte se s námi naučit anglicky! Nabízíme vám individuální lekce pro žadatele od úrovně A1, tedy začátečníků, až po pokročilé. Vše online! Zaměřit se můžeme také na leteckou angličtinu a její užití v praxi.

Ať už se jen dokážete anglicky představit nebo už si začínáte povídat v angličtině s jinými, ale chybí vám jistota, máme vám co nabídnout. Výuka může být zaměřena jak gramaticky (vhodné například pokud chcete létat u aerolinek nebo potřebujete pochopit učivo do školy) nebo může být zaměřena převážně na povídání a rozmluvení se v angličtině. Nebudeme vás nutit učit se něco, co nevyužijete a zaměříme se na to, co budete opravdu potřebovat. Je možné jet podle učebnice i bez ní.

Máte dvě variatny, ze kterých si můžete vybrat:

1) výuka klasické angličtiny od základů, ale se zaměřením na leteckou angličtinu, terminologii a frazeologii. Vhodné pro budoucí piloty, kteří se potřebují dostat na úroveň B2 a složit zkoušku z ICAO angličtiny, případně se zlepšit ve frazeologii a terminologii

2) výuka klasické angličtiny, která není zaměřená na létání 

Kdo vás bude učit? 

Honza MatúšůLektorem bude náš šéf instruktor Honza Matúšů. Učí u nás všechny výcviky a zaměřuje se na výuku teorie a angličtiny. Létal v aerolinkách, delší dobu žil v Anglii a Austrálii a co se týče angličtiny, je to profík. Je držitelem ICAO level 6, což je ten nejvyšší možný, a s výukou angličtiny všech úrovní má mnohaletou praxi. 

 

Mám zájem, co teď?

Kontaktujte přímo našeho lektora Honzu na emailu groundschool@flyforfun.cz a domluvte se s ním na termínu. Trochu vás vyzpovídá, navrhne postup a pak už se jen připojíte.

Cena lekcí a platba

Cena 1h 550 Kč (666 vč. DPH) Objednat
Cena 10h 5 300 Kč (6 413 vč. DPH) Objednat