Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Ekaterina Ostroumová

První let v životě byl super pěkný, velmi jsem byla spokojena s instruktorkou Ivou! Děkuji!!!

Ekaterina
Jana Krausova

Vyhlídkový let vrtulníkem pro 1osobu na 30 minut - úterý 9.11.21 Zajímavý příjemný zážitek, sympatický vstřícný pilot. Krajina pod vrtulníkem jak dětská domečková stavebnice, pole velikostně proměněné na záhonky, hrad Házmburk stále stejně majestátný jako před dlouhými roky, kdy byl navštíven po zemi... "Namlsala" jsem se - co nejdříve zážitek zopakuji - ale rozhodně ve větším stroji a na delší dobu, toto byla první "ochutnávka". Mohu jenom doporučit - a to i starším ročníkům, mezi které patřím...

Krausová
Jiři Smolak

Super zážitek

Jiří
Gabriela Sobotka

Krásný zážitek, i v době podzimí to má své kouzlo. Pilot byl příjemný a trpělivý na naše neustálé otázky ;)

Jakub S.
Martin Guttler

Super zkušenost i zážitek s řízením letadla, profesionální a přitom přátelský přístup personálu :-) kdo chce vyzkoušet, určitě doporučuji :-)

Martin G.
Martin Jelinek

Super zážitek !

Martin
Věroslav Olič

Let s R22 byl nezapomenutelný, slečny na recepci ochotné a milé, ale úplně nejlepší je sympatický a vstřícný pilot Albert. Jsem nadšený a Fly For Fun vřele doporučuji! A už mám objednaný další let.

Věroslav Olič
Ivo Rottenberg

Paráda, nemám slov, abych vyjádřil spokojenost s příjemným pilotem.

Ivo R.
Zdeněk Vinš

Děkuji za zajímavý zážitek. Instruktorka během letu ukázala výhled na Mělník a okolí z nebe, ale také mi umožnila vyzkoušení ovládání letadla. Zážitek doporučuji pro nadšence letectví i techniky obecně.

Zdeněk
Dědič  Ondřej

Super zážitek s fajn pilotem. Díky a doporučuji všem kteří mají podobný sen. ❤️

Ondřej D.
Yaroslava Hlazková

Super zážitek všem doporučuji

Yaroslava
Pavel Pešek

Absolutně dokonalé, nemám slov. Pilot byl profík s velkým P, navíc se smyslem pro humor. Chovám teď ještě větší úctu ke všem, kdo tyhle stroje dokáže ovládat! Vřele doporučuji každému, kdo nemá strach z výšek, fakt to stojí za to ;)

Pavlos
Markus Krug

Dlouho jsem odkládal rozhodnutí si udělat PPL. Moc práce, moc peněz, moc složité...vždycky se něco našlo. Jednoho dne jsem ale dostal doporučení na Fly For Fun od akrob. pilota Petra Kopfsteina, s tím že tady najdu trpělivé instruktory, kteří opravdu mají snahu a motivaci vás něco naučit a provést vás výcvikem. Dnes odcházím jako šťastný nový pilot a musím říct, že měl naprostou pravdu. Udělal jsem dobře a můžu jen doporučit každému, kdo nad tím uvažuje. Mrzí mě každý ten rok, který jsem o tom jenom mluvil a nemohl tak už létat dříve a sbírat zkušenosti. Naprostá spokojenost a moc děkuji p. Raudenskému i jeho skvělému týmu instruktorů!

Markus Krug
Michal Monoszon

Tisíceré díky škole FLY FOR FUN za úžasných 7 měsíců a splnění mého dětského snu. Děkuji všem instruktorům za trpělivost, moudrost a nebojácnost se mnou letět. FLY FOR FUN je naprosto skvělá pilotní škola plná opravdových lítačů! Má bezvadné zázemí na recepci i v hangárech. Moderní a skvěle udržované stroje. Prostě takto to má na světě být. V neposlední řadě: pohodové letiště Sazená je balzámem na duši:-) Průkazem to všechno ale teprve začíná a už se nemohu dočkat - takže: Let's Fly For Fun!!!

BcA. Michal Monoszon
Miloš Novák

Super,krásný zážitek.

V
Kamil Fotr

S letem jsem byl velmi spokojený. Byl to krásný prožitek včetně velmi příjemné instruktorky. Budu všude doporučoval a chválit.

K.F.
Novák Jan

Počasí parádní, instruktor vstřícný a zábavný. Moc jsem si to užil.

Jan Novák
Firaz Muinov

To byl neskutečný zážitek! Děkuji!

Firaz Muinov
Martin Sýkora

Zkusit si létání je fakt zážitek. Je to velmi nečekané, bláznivé... Určitě to zkusím znovu, možná do toho i půjdu. Díky za skvělý let!

Martin S.
Michal

Na letišti v Sazené jsem absolvoval kurz Obecné navigace. Nejenže byl seminář velmi zajímavý, ale výrazně mi pomohl při skládání zkoušky obchodního pilota vrtulníku na Úřadu civilního letectví. Chtěl bych ocenit přístup lektorky a doporučit tento kurz všem, kteří se na podobné zkoušky chystají.

Michal
Adam

Absolvoval jsem kurz angličtiny IR. Kurz byl velkým přínosem a hodně mi pomohl. S přednášejícím Patrikem Štolcem byla parádní atmosféra. Mohu jen doporučit. Adam.

Adam
Marek, Tomáš a Martin Sýkorovi

Náš zážitkový let byl okořeněn krajinou zalitou mlhou a zapadajícím sluncem. Zajímavé bylo sledovat také "práci" pilota, který neustále hlídal bezpečný návrat na letiště. Děkujeme za skvělý zážitek!

Marek, Tomáš a Martin

Letecká škola, vyhlídkové lety, pilotem na zkoušku

Vítejte na našich stránkách. Jsme letecká škola, která si zakládá na tom, že naše zákazníky naučíme létat. Školu jsme založili v roce 1995 z velkého nadšení pro létání. Všichni jsme tu piloti, kteří létání milují a máme zkušenosti s jeho různými podobami. Od létání pro zábavu na ultralehkých strojích až po dopravní piloty. Létáme letadly i vrtulníky, vlastníme i pohyblivý simulátor. Chcete-li se tedy naučit létat opravdu dobře a bezpečně, jste na správném místě.

Více informací