Vítejte ve vzdušném prostoru letecké školy FLY FOR FUN
Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL? Zkoušky z teorie PPL(A), LAPL(A) NEBO ULL?
Webkamera - Sazená Webkamera - Sazená Více
Dědič  Ondřej

Super zážitek s fajn pilotem. Díky a doporučuji všem kteří mají podobný sen. ❤️

Ondřej D.
Yaroslava Hlazková

Super zážitek všem doporučuji

Yaroslava
Markus Krug

Dlouho jsem odkládal rozhodnutí si udělat PPL. Moc práce, moc peněz, moc složité...vždycky se něco našlo. Jednoho dne jsem ale dostal doporučení na Fly For Fun od akrob. pilota Petra Kopfsteina, s tím že tady najdu trpělivé instruktory, kteří opravdu mají snahu a motivaci vás něco naučit a provést vás výcvikem. Dnes odcházím jako šťastný nový pilot a musím říct, že měl naprostou pravdu. Udělal jsem dobře a můžu jen doporučit každému, kdo nad tím uvažuje. Mrzí mě každý ten rok, který jsem o tom jenom mluvil a nemohl tak už létat dříve a sbírat zkušenosti. Naprostá spokojenost a moc děkuji p. Raudenskému i jeho skvělému týmu instruktorů!

Markus Krug
Michal Monoszon

Tisíceré díky škole FLY FOR FUN za úžasných 7 měsíců a splnění mého dětského snu. Děkuji všem instruktorům za trpělivost, moudrost a nebojácnost se mnou letět. FLY FOR FUN je naprosto skvělá pilotní škola plná opravdových lítačů! Má bezvadné zázemí na recepci i v hangárech. Moderní a skvěle udržované stroje. Prostě takto to má na světě být. V neposlední řadě: pohodové letiště Sazená je balzámem na duši:-) Průkazem to všechno ale teprve začíná a už se nemohu dočkat - takže: Let's Fly For Fun!!!

BcA. Michal Monoszon
Miloš Novák

Super,krásný zážitek.

V
Kamil Fotr

S letem jsem byl velmi spokojený. Byl to krásný prožitek včetně velmi příjemné instruktorky. Budu všude doporučoval a chválit.

K.F.
Novák Jan

Počasí parádní, instruktor vstřícný a zábavný. Moc jsem si to užil.

Jan Novák
Firaz Muinov

To byl neskutečný zážitek! Děkuji!

Firaz Muinov
Martin Sýkora

Zkusit si létání je fakt zážitek. Je to velmi nečekané, bláznivé... Určitě to zkusím znovu, možná do toho i půjdu. Díky za skvělý let!

Martin S.
Petr J

V sobotu jsem na letišti Sazená absolvoval let "Pilotem na zkoušku" na ultralightu Zephyr 2000. Chci Vám poděkovat za úžasný zážitek, který mnohonásobně předčil moje očekávání. Také moc děkuji panu instruktorovi, (Al Waning), za jeho profesionální a zároveň kamarádský a pohodový přístup. Celé to byl super zažitek a vřele doporučuji každému, aby si jej vyzkoušel.  

Petr J., Liberec
Robert P.

Chtěl bych vám tímto moc poděkovat za zážitek v podobě včera uskutečněného letu. Mé poděkování, prosím, předejte instruktorovi Albertovi, který byl opravdu bez chyby, a pokud je to možné, tak i vedení společnosti. Pokud mi to vyjde, tak si u vás letos ještě jeden let rád zopakuji.

S pozdravem Robert P.
Michal

Na letišti v Sazené jsem absolvoval kurz Obecné navigace. Nejenže byl seminář velmi zajímavý, ale výrazně mi pomohl při skládání zkoušky obchodního pilota vrtulníku na Úřadu civilního letectví. Chtěl bych ocenit přístup lektorky a doporučit tento kurz všem, kteří se na podobné zkoušky chystají.

Michal
Dvacet let...

Dnes je to přesně 20 let, kdy jsem se po svižném letním výcviku na skoro stejném syrovém letadélku, jako je na obrázku (TL-32 Typhoon), pod vedením skvělého instruktora Michal Raudenský ve FlyForFun dopracoval k pilotnímu průkazu. Od té doby jsem toho spoustu zažil a viděl, vystřídal řádku bezva letadel a potkal četné prima lidi a kamarády. Díky, Michale, žes mi to tehdy dal ochutnat a vytáhls mne do vzduchu!

Dvacet let...
Adam

Absolvoval jsem kurz angličtiny IR. Kurz byl velkým přínosem a hodně mi pomohl. S přednášejícím Patrikem Štolcem byla parádní atmosféra. Mohu jen doporučit. Adam.

Adam
Filip Bartoš

Kurz s vaším lektorem byl prima, protože byl zaměřený opravdu do praxe se spoustou zajimavých, pro mne nových, užitečných informací. A taky mi pomohl v úspěšném zvládnutí zkoušky IFR ENG.

Filip Bartoš
Jan T. a jeho první sólo na Cessně

Před lety začal v naší škole létat jako pilot UL a letos odletěl své první sólo PPL na Cessně... Přejeme hodně štěstí na cestě k ATPL.

Jan T. a jeho první sólo na Cessně
Marek, Tomáš a Martin Sýkorovi

Náš zážitkový let byl okořeněn krajinou zalitou mlhou a zapadajícím sluncem. Zajímavé bylo sledovat také "práci" pilota, který neustále hlídal bezpečný návrat na letiště. Děkujeme za skvělý zážitek!

Marek, Tomáš a Martin
Ivo Š., převzato z TripAdvisor

Ať už se chcete jen tak proletět nebo chcete získat pilotní průkaz a užívat si ptačí perspektivu na vlastní triko (a knipl), tady nemůžete udělat chybu. Jsou fajn, milí, vstřícní - a pokud budete žáci, mají tu správnou dávku přísnosti. Létám u nich už několik let a jsem moc rád, že mě osud zavál právě sem. Přijďte taky! :)

Ivo Š., převzato z TripAdvisor
Lukáš P., převzato z Tripadvisor

Dnes jsem absolvoval zážitek Pilotem na zkoušku s vrtulníkem Robinson 44 a byla to pecka. Vyšlo nám ideální počasí, instruktor byl perfektni a očividně velmi zkušený. Doporučuji všem, kteří si chtějí užit netradiční zážitek.

Lukáš P., převzato z Tripadvisor
Ondřej Š., převzato z Google

Měl jsem zde let na zkoušku a mohu pouze doporučit. Zážitek perfektní a příjemný personál letiště.

Ondřej Š., převzato z Google
Jaroslav, převzato z TripAdvisor

Létám u Fly For Fun od roku 2003. Za celou dobu absolutní spokojenost. Jak plánování tak i létání. Letadla k dispozici kdykoliv pokud odpovídá počasí. Mohu vřele doporučit nejen vyhlídkové lety ale i výcvik. Velmi vhodnou alternativou je akce pilotem na zkoušku. Přijďte uvidíte :-)

Jaroslav, převzato z TripAdvisor

Letecká škola, vyhlídkové lety, pilotem na zkoušku

Vítejte na našich stránkách. Jsme letecká škola, která si zakládá na tom, že naše zákazníky naučíme létat. Školu jsme založili v roce 1995 z velkého nadšení pro létání. Všichni jsme tu piloti, kteří létání milují a máme zkušenosti s jeho různými podobami. Od létání pro zábavu na ultralehkých strojích až po dopravní piloty. Létáme letadly i vrtulníky, vlastníme i pohyblivý simulátor. Chcete-li se tedy naučit létat opravdu dobře a bezpečně, jste na správném místě.

Více informací